KAMĖJA

 • „KAMĖJA“ pradėjo savo veiklą 1996 metais Druskininkuose. Mažytė, vos kelių kvadratinių metrų dirbtuvėlė išaugo į didžiausią sidabrinių papuošalų gamybos įmonę Lietuvoje.

  Pagrindinė mūsų veikla – sidabrinių papuošalų ir aksesuarų projektavimas ir gamyba. Naudojame ne tik standartinį, bet ir 3D projektavimą ir modeliavimą, todėl galime sukurti bei pagaminti bet kokį individualaus Jūsų dizaino papuošalą ar aksesuarą.

   

  Mūsų meistrų ilgametė patirtis ir žinios leidžia sukurti įspūdingus vienetinius rankų darbo papuošalus. Ypač mėgstami rankų darbo vienetiniai papuošalai su pusbrangiais akmenimis ir kultivuotais perlais ir jų kombinacijomis.

  Naudojame aukščiausios kokybės žaliavas, kurios užtikrina papuošalų lydinio ir inkrustuojamų brangakmenių kokybę. Nuolat dalyvaujame ir lankomės įvairiose juvelyrikos parodose, semiamės patirties ir žinių, analizuojame būsimų sezonų mados tendencijas, kurios leistų pagaminti madingą ir kokybišką produktą.

  Mūsų juvelyrikos salonus galite rasti didžiausių Lietuvos miestų prekybos centruose, taip pat mūsų mylimuose Druskininkuose, kur 2003 metais atvėre duris pati pirmoji mūsų parduotuvė. Salonuose siūlome įsigyti ne tik mūsų pagamintus, bet ir patikimų ir pripažintų pasaulio gamintojų papuošalus. Platus elegantiškų baltojo, geltonojo ir raudonojo aukso papuošalų asortimentas. Taip pat siūlome šaukštelius krikštynoms, vestuvinius žiedus iš aukso ir sidabro, sužadėtuvių žiedelius.