Prekių grąžinimas ir keitimas

 • Prekių grąžinimas ir keitimas internetinėje parduotuvėje.

  • Prekių keitimą ir grąžinimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas.
  • Pardavėjas garantuoja prekių kokybę, todėl gavus netinkamos kokybės prekę būtina nedelsiant kreiptis į Pardavėją. Netinkamos kokybės prekė bus pakeista į kokybišką Pardavėjo kaštais - per siuntų gabenimo tarnybą susigrąžinama iš Pirkėjo bei nemokamai išsiunčiama kokybiška.
  • Pirkimo - pardavimo sutarties, sudarytos nuotoliniu būdu, atsisakymo tvarka:
  • Pirkėjas, įsigijęs tinkamos kokybės prekes, per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos gali atsisakyti nuotolinės sutarties. Tokiu atveju pirkėjas privalo pranešti pardavėjui apie sutarties atsisakymą, pateikdamas pardavėjui tinkamai užpildytą pavyzdinę sutarties atsisakymo formą (ją galite rasti čia: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9) arba aiškų pareiškimą, kuriame būtų aiškiai išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties ir nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos išsiųsti arba perduoti prekę pardavėjui, išskyrus atvejus, kai pagal sutartį pirkėjui, atsisakius sutarties, pareiga atsiimti prekes tenka pardavėjui.
  • Pardavėjas ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pirkėjo raštiško sutarties atsakymo gavimo dienos grąžina pirkėjui visas jo sumokėtas sumas, įskaitant pirkėjo apmokėtas prekės pristatymo išlaidas. Jeigu Pirkėjas grąžina ne visą užsakymą, o tik dalį prekių, Pardavėjas Pirkėjui grąžina dalį pristatymo išlaidų proporcingai grąžinamam prekių kiekiui. Pirkėjas turi padengti tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas. 
  • Tinkamos kokybės grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei prekės nepraradusios prekinės išvaizdos, taip pat Pirkėjas turi turėti įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo. Pareiga įrodyti, kad laikėsi Civilinio kodekso reikalavimų dėl sutarties atsisakymo, tenka pirkėjui.
  • Nurodyta sutarties nutraukimo tvarka netaikoma sutartims dėl pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms, tokioms kaip pagal užsakymą išgraviruoti šaukšteliai. 
  • Prekių grąžinimas, jeigu prekės pirktos fizinėje Pardavėjo parduotuvėje. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymo "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" Nr. 217 (2001 m. birželio 11 d. Nr. 697) 18 punktu, tauriųjų metalų dirbinius, kuriuos Pirkėjas pirko fizinėje Pardavėjo parduotuvėje, galima pakeisti į tos pačios vertės arba brangesnės vertės papuošalą su pirkėjo priemoka ir tik pardavėjui sutikus. Nuo pirkimo dienos negali būti praėję 14 darbo dienų ir turėti su savimi kasos čekį bei nenukirptą papuošalo etiketę.